Naše realizace

Rodinný dům Srubec II.


Základní parametry projektu Srubec II.

Zděný dům o třech vzájemně propojených obdélnících v půdoryse je postaven z cihelného zdiva se zateplovacím systémem, nepodsklepený, jednopodlažní, se sedlovou střechou v kombinaci se střechou plochou. Vnější plášť je proveden nadstandardně, aby splňoval moderní trendy dnešní výstavby a do budoucna snižoval náklady na vytápění.

Rodinný dům je citlivě zakomponován do rezidentní zóny obce Srubec v přímé blízkosti Českých Budějovic. Velikost pozemku 925 m2 poskytuje budoucím obyvatelům domu soukromí a založení nové prostorné zahrady dle svých představ. Pozemek je nově oplocen včetně nové vstupní branky a automatické brány. Kolem domu jsou zhotoveny pochozí a pojezdové plochy plus parkovací stání celkem pro 3 vozidla.  Jihozápadně mírně svažitý pozemek umožňuje celodenní osvit sluncem a umístění domu zajišťuje teplotní a světelnou pohodu v jednotlivých místnostech. Z hlavních obytných místností a zahrady je nádherný pohled na Kleť, České Budějovice a daleké okolí. Pozemek je napojen na asfaltovou místní komunikaci, dům je připojen na veškeré sítě (kanalizace, voda, elektro, plyn)

V domě se nachází obývací pokoj, kuchyně, jídelna, tři pokoje, dvě koupelny s WC, spíž, šatna, zádveří, technická místnost a garáž. Novostavbě dominuje otevřený koncept obývacího pokoje, jídelny a kuchyně. Z prostoru kuchyně a jídelny je přímý vstup na rozlehlou hlavní terasu. Z obývacího pokoje a ložnice lze vstoupit na druhou terasu. Ze všech obytných místností lze vstoupit na zahradu.  Kuchyně a jídelna je kompletně zařízena moderní kuchyňkou linkou včetně kvalitních spotřebičů i barových židliček u ostrůvku a jídelního stolu se židlemi. V celém domě jsou položeny vinylové podlahy mimo garáže a koupelen, kde se nachází dlažby.  Dveřní otvory jsou osazeny kvalitními dveřmi atypické výšky 210 cm. Dům je osvětlen moderními svítidly mimo pokojů, kde svítidla budou dořešena dle představ budoucích majitelů. Obě koupelny s WC jsou nadstandardně zařízeny. Ve větší koupelně je vana, prostorný sprchový kout, klozet s bidetem a dvojumyvadlo se skříňkou i zrcadlem. Ve druhé koupelně se nachází sprchový kout, klozet a umyvadlo se skříňkou a zrcadlem. V půdním prostoru je zhotovena pochozí plocha s možností skladování sezónních předmětů.  Objekt je vytápěn podlahovým topením.

.