Kdo jsme

Dovolujeme si Vám představit společnost HB Development s.r.o., která vznikla v roce 2005 za účelem výstavby individuálních zděných rodinných domů. Při naší činnosti uplatňujeme dlouholeté zkušenosti získané v investiční výstavbě bytových a občanských staveb.(např. rodinné domy Hluboká nad Vltavou, Rožnov, Dobrá voda, Státní okresní archiv České Budějovice, Nemocnice Jindřichův Hradec, Multikino České Budějovice, Sazka Arena Praha atd.) Samotnou výstavbu rodinných domů realizujeme ve dvou fázích dokončení.

První fáze - na počátku každého budoucího projektu pečlivě vybíráme pozemek s občanskou vybaveností, jasnou okolní zástavbou a vhodnou rozlohou pro vytvoření ideálního místa pro spokojený život.

Dle charakteru vybraného pozemku navrhneme zcela originální dům s propracovaným dispozičním řešením a architektonicky nevšedním vzhledem zapadající do kompozice okolní zástavby. Každý navrhovaný dům je funkčně i esteticky promyšlen do posledního detailu a má svoji jedinečnou tvář i duši.

První fáze je ukončena ušlechtilou hrubou stavbou tzn. kompletní střecha, fasáda a vnitřní omítky. Po zhlédnutí daného objektu získáte reálnou představu o prostoru a s pomocí předložených návrhů interiérů s rozpočtem na dokončení i představu konečné podoby celého domu. V této části fáze se rozhodnete, zda využijete k celkovému dokončení naší společnost a realizace proběhne dle našich návrhů, které se mohou na Vaše přání upravit, nebo si nemovitost zakoupíte a konečná realizace proběhne bez naší účasti.

Druhá fáze - začíná určením podstatných prvků potřebných pro dokončení celé stavby domu tzn. typ topení, podlahy, odsouhlasení výběru obkladů, zařízení koupelen a mnoho dalších důležitých aspektů. Následuje samotná realizace, kde provádíme organizaci a koordinaci všech prací, odborný dohled nad kvalitou provedení a dodržováním stanovených termínů, samozřejmostí je kolaudace.

Výsledkem je dům odpovídající Vašim představám připravený k nastěhování.